Świat według ING

 • Na drodze do cyrkularnego ITczas czytania3minuty
  ING THINK Economic and Financial Analysis
  Zmniejszenie wpływu produkcji sprzętu IT na środowisko naturalne odgrywa kluczową rolę na drodze do rozwoju gospodarki cyrkularnej. Ale jakie są kolejne kroki? Od początkowych etapów projektowania produktu do napraw i ponownego wykorzystania, odnowione praktyki IT mogą stanowić szansę dla operatorów telekomunikacyjnych.
  Na drodze do cyrkularnego IT
 • Zamknięcie hut aluminium zagraża zielonej transformacji w Europieczas czytania4minuty
  ING THINK Economic and Financial Analysis
  Kolejna huta aluminium w Europie zostaje zamknięta w związku z ciągłym zagrożeniem, jakie stanowią wysokie ceny energii. Od początku kryzysu energetycznego produkcja aluminium w Europie spadła o ponad połowę. Te zamknięcia mogą również okazać się przeszkodą dla zielonej transformacji Europy.
  Zamknięcie hut aluminium zagraża zielonej transformacji w Europie
 • Z samolotu do pociąguczas czytania7minuty
  ING THINK Economic and Financial Analysis
  W celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla, Europa dąży do przeniesienia podróżnych z samolotów do pociągów. Jej rozległa sieć kolejowa i rosnące zapotrzebowanie konsumentów na bardziej ekologiczne rozwiązania transportowe stanowią wyraźną szansę. Europejski sektor kolejowy musi jednak jeszcze pokonać przeszkody.
  Z samolotu do pociągu
 • Firmy z branży mediów społecznościowych stoją w obliczu potężnych zawirowańczas czytania5minuty
  ING THINK Economic and Financial Analysis
  Spółki z branży mediów społecznościowych mocno ucierpiały w ostatnim czasie. Przyczyniły się do tego ostatnie trendy w przychodach. Niektóre firmy odczują spadek przychodów z reklam bardziej niż inne. Spowodowane jest to zmianą polityki dotyczącej wykorzystania plików cookie.
  Firmy z branży mediów społecznościowych stoją w obliczu potężnych zawirowań
 • 10 - 13 z 13 wyników